5 Липень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
3.07.2020 | Шановні поліцейські та працівники Національної поліції!

 

Прийміть вітання із професійним святом! На Національну поліцію в значній мірі покладені великі надії суспільства. Ваша робота була і залишається однією з найнеобхідніших і шанованих у суспільстві. Адже щоденно оберігати мир та спокій у нашій країні, захищати права та інтереси громадян від протиправних посягань, щомиті бути готовими прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду, при цьому, іноді, ризикуючи власним життям – високе покликання хоробрих і мужніх людей, які обрали професію правоохоронця. 

     Завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства працівники Національної поліції з честю виконують поставлені завдання із зміцнення законності та правопорядку в нашому районі.

У День свята бажаємо вам високих професійних здобутків у благородній справі – служінні українському народу. Міцного здоров’я, родинного тепла вам та вашим близьким!

 

Голова райдержадміністрації                                 Василь Бровчук

Голова районної ради                                                Іван Шкіндюк

3.07.2020 | Держава не залишила область наодинці з бідою, – Віталій Федорів

news-imageСьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів провів пресконференцію, на якій розповів про найбільш актуальні питання, що цікавлять жителів краю. За його словами, відтепер щомісяця керівники облдержадміністрації спілкуватимуться зі ЗМІ та надаватимуть актуальну інформацію щодо життєдіяльності області.

Найперше йшлося про стихію, яка мала місце в області 12-24 червня цього року.  «детальніше»

3.07.2020 | Головне управління статистики інформує.

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/verhovynska/ua/105445/image002.jpgСтан виплати заробітної плати

на підприємствах, в установах, організаціях

міст і районів області станом на 1 червня 2020 року

 

Головне управління статистики інформує. Станом на 1 червня 2020р. заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств, установ, організацій областістановила 25,6 млн.грн, що складає 1,5% фонду оплати праці, нарахованого за травень 2020р.

У порівнянні з 1 травня 2020р. борг із виплати заробітної плати зменшився на 611,7 тис.грн, або на 2,3%. Упродовж травня зменшилися суми заборгованості у містах Калуші (на 241,1 тис.грн), Коломиї (на 164,7 тис.грн),  «детальніше»

3.07.2020 | Віталій Федорів: Для виплати постраждалим від повені прикарпатцям Уряд перерахував кошти на казначейський рахунок

news-image2 липня задля ліквідації наслідків стихії природного характеру Кабінет міністрів України ухвалив розпорядження про виділення коштів з резервного фонду Державного бюджету, зокрема, для Івано-Франківської області у сумі 480 мільйонів гривень.

За словами Віталія Федоріва, сьогодні фінансовий ресурс перерахували на казначейський рахунок.

«Першочергово кошти будуть виплачуватися людям, які найбільше постраждали під час повені, або втратили членів родини, - наголосив Віталій Федорів. – Зокрема,  матеріальна грошова допомога буде надана сім’ям загиблих у розмірі 200 тисяч гривень за кожного загиблого члена родини, власникам житлових будинків, які повністю зруйновані  (300 тисяч на сім’ю), родинам, які відселені з житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту (50 тисяч гривень на сім’ю), а також сім’ям, житлові будинки яких пошкоджені повінню (20 тисяч гривень на сім’ю)».«детальніше»

3.07.2020 | Віталій Федорів: До кінця наступного тижня на рахунках людей, які постраждали від стихії, мають бути кошти, виділені Урядом

news-imageНа цьому голова обласної державної адміністрації наголосив сьогодні під час онлайн-наради із головами райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад, міськими головами міст обласного значення.

Зазначалося, що увага до постраждалого населення – першочергове завдання, яке  ставить Президент та Уряд перед органами влади на місцях.

«Поставлено завдання переді мною, як головою ОДА, – організувати роботу щодо оперативних виплат коштів людям, які постраждали від стихії у червні. Доручаю відповідним службам невідкладно організувати роботу щодо оцінки завданих збитків. Маємо оперативно відшкодувати збитки, завдані стихією населенню нашої області», – наголосив Віталій Федорів.

Довідково

2 липня КМУ прийняв розпорядження № 811-р «Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла у червні 2020 року», яким визначено суми та механізми ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка мала місцена Заході України у червні поточного року.

3.07.2020 | МОЗ попереджає: після зняття карантинних заходів та відкриття готелів, спортивних споруд і басейнів можливе підвищення ризику розповсюдження легіонельозу


news-imageЗа повідомленням інституту імені Р. Коха (Франція) після зняття карантинних заходів та відкриття готелів, спортивних споруд і басейнів можливе підвищення ризику розповсюдження легіонельозу (хвороба легіонерів) – інфекційного захворювання, що викликається збудником Legionella pneumophila та характеризується враженням легенів, протікає по типу тяжкої пневмонії з високою летальністю (від 5% до 10%).

Легкі форми (лихоманка Понтіак) схожі на респіраторну вірусну інфекцію з короткочасною гарячкою до 2-5 діб, кашлем, сухістю та болем у горлі.

Шлях передачі хвороби – повітряний, аерозольний. Збудник потрапляє в організм людини через дихальні шляхи з аерозолем, який утворюється при роботі приладів систем водопостачання – кранів, душових сіток, джакузі та інших, які створюють дрібнодисперсний аерозоль води. У разі неправильного або відсутності відповідного обслуговування установок питної води, душових кабін, джакузі, зволожувачів або змішувачів води у них може спостерігатися підвищений ріст цих бактерій.«детальніше»

3.07.2020 | На Прикарпатті поглиблюється співпраця з аграрною компанією «Контінентал Фармерз Груп»


news-imageСьогодні голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів провів робочу зустріч з делегацією аграрної компанії «Контінентал Фармерз Груп» та її генеральним директором Георгом фон Нолкеном.

У нараді взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка та директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Іван Андріїшин.

Під час робочої зустрічі обговорювалися питання подальшої співпраці з компанією, яка на території області у восьми районах орендує майже 12 тис. гектарів ріллі. Також, розглянуто питання виконання компанією податкових зобов'язань, надання соціальної допомоги, розрахунків за оренду земельних паїв, залучення інвестицій у переробку та створення додаткових робочих місць.

За результатами зустрічі домовлено про подальшу співпрацю компанії «Контітнентал Фармерз Груп» та органів виконавчої влади Прикарпаття.

3.07.2020 | Уряд підвищив державні соціальні стандарти та гарантії


news-imageУряд за дорученням Президента винайшов ресурс для підвищення мінімальної заробітної плати вже з 1 вересня цього року та спланував графік такого підвищення, - повідомила 1 липня під час онлайн-брифінгу міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Передбачається, що підвищення мінімальної заробітної плати відбудеться вже з 1 вересня – до 5000 грн, з 1 січня 2021 року – до 6000 грн, тобто майже на 20%, з 1 липня 2021 року – 6500 гривень.

Сьогоднішні рішення є важливими тому, що підвищення мінімальної заробітної плати – це:  «детальніше»

2.07.2020 | Регіональна цільова програма підтримки книговидання – в дії

news-imageРеалізація завдань державної політики щодо розвитку книговидання, створення сприятливих умов для розвитку книговидавничої сфери в області, підтримка видання творів письменників Прикарпаття, популяризація української книги – це ті основні завдання, на виконання яких спрямована регіональна цільова програма підтримки книговидання на 2016-2020 роки.

Не зважаючи на обставини, пов’язані з впровадженням карантинних обмежень через епідемію коронавірусу, управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації проведено конкурс та визначено перелік суспільно-значущих видань, фінансування яких буде здійснюватися згідно з сумами, передбаченими в обласному бюджеті на 2020 рік.«детальніше»

2.07.2020 | Відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС та штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

 

 1 липня відбулося спільне  позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС та штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації  щодо протидії поширення  коронавірусу під керівництвом голови райдержадміністрації Василя Бровчука.

До участі у засіданні комісій долучились керівники медичних закладів району, відповідні служби та окремі начальники відділів РДА.
Підставою для зібрання стало запровадження додаткових протиепідемічних заходів та обмежень для запобігання поширення коронавірусу серед населення у
Верховинському районі, через масове зараження вірусом СOVID-19  серед насленя та медичних працівників.
    За результатами засідання прийняли відповідні рішення щодо: «детальніше»

-


Анонси подій

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області