12 грудень 2018
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
11.12.2018 | Голова РДА Олег Лютий взяв участь у засіданні районної Ради регіонального розвитку в селі Кривопілля

Відповідно до плану роботи районної державної адміністрації сьогодні  в селі Кривопілля на базі Кривопільської ЗОШ 1-111 ступенів  відбулося засідання районної Ради регіонального розвитку.Захід відбувся за участі голови РДА Олега Лютого, першого заступника голови районної ради Івана Маківничука,сільського голови Юрія Стефурака,директора НВК Лілії Стефурак ,членів виконкому та депутатів Кривопільської сільської ради.

На порядку денному засідання основними питаннями  були : перспектива розвитуку території громади с.Кривопілля,та про  роботу Кривопільського НВК загальноосвітньої школи 1-111 ст.дошкільного навчального закладу.Окремим питанням розглянули план роботи  сільської ради на перше півріччя 2019 року. «детальніше»

11.12.2018 | Перемоги верховинців на першому офіційному чемпіонаті України з рукопашу гопак

8-9 грудня  в м.Київ, в будинку фізичної культури та спорту МВС відбувся перший чемпіонат України з національного виду спорту -  рукопаш гопак.

Учасників змагань, тренерів та суддів вітали  Міністр молоді і спорту Ігор Жданов, народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної ради з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму, президент Федерації рукопаш гопак України Микола Величкович.

«Сьогодні у нас велике свято – ми проводимо перший офіційний чемпіонат України з рукопашу гопак. Я радий, що в Україні існують і розвиваються національні види спорту. Коли я прийшов у Міністерство, то разом із побратимами ми зрозуміли, що треба відроджувати національні види спорту. Я дуже вдячний Миколі Величковичу, разом із яким ми рухались вперед, долали перешкоди і про двинули ідею національних видів спорту. Декілька раз Верховна Рада не змогла проголосувати цей закон, але все-таки вдалось його прийняти. Зараз національні види спорту законодавчо затверджені, вони розвиваються, завдяки підтримці Міністерства молоді та спорту в тому числі».- наголосив Міністр.»детальніше»

11.12.2018 | Відбулася нарада у керівника апарату районної державної адміністрації Василя Бровчука

Сьогодні відбулася нарада у керівника апарату районної державної адміністрації Василя Бровчука з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації з наступних питань: про планування роботи райдержадміністрації на 2019 рік; про формування звітності за 2018 рік; про стан виконавської дисципліни та роботу з документами в райдержадміністрації; про завдання, ключові показники результативності, ефективності та якості службової діяльності державних службовців на 2019 рік; про засідання районної Ради регіонального розвитку у населених пунктах району. <<Детальніше>>

11.12.2018 | Гендерна рівність не суперечить традиційним сімейним цінностям, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/86588/image003.jpgНещодавно деякі міськради почали ухвалювати документи «на захист сімейних цінностей», що свідчить про нерозуміння та маніпуляцію довкола теми гендерної рівності. Про це заявила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе на стратегічній сесії, присвяченій імплементації Україною Стратегії гендерної рівності Ради Європи на 2018-2023 роки.  «Попри досягнутий прогрес у питаннях рівності чоловіків та жінок, ми спостерігаємо і певний скепсис у деяких високопосадовців у регіонах, які, як вогню, бояться слова «гендер». З упевненістю заявляю: гендерна рівність не суперечить традиційним сімейним цінностям, навпаки – укріплює їх та  є  індикатором зрілості суспільства, показником демократії у житті країни», – наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.«детальніше»

11.12.2018 | Глава Уряду виступає за активне залучення молоді до розбудови країни і відновлення патріотичного виховання у школах

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/86587/image002.jpgПрем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за активне залучення молоді до розбудови країни та впровадження спеціальних предметів патріотичного виховання дітей у школах. Про це Глава Уряду сказав під час зустрічі з лауреатами Премії Кабінету Міністрів України.

Премія є однією із складових урядової підтримки талановитих юнаків та дівчат, її розмір становить 50 тис. грн. Нагороду присуджують за активну участь у правозахисній та політичній діяльності, розвитку місцевого самоврядування, у національно-патріотичному вихованні, волонтерській діяльності, захисті територіальної цілісності України, розвитку соціально відповідального бізнесу, культурно-мистецькій та науковій діяльності.  «детальніше»

11.12.2018 | Платники податків перерахували до місцевих бюджетів Прикарпаття більше 4,5 мільярдів гривень

news-imageЗа січень-листопад 2018 року суб’єкти господарювання сплатили до місцевих бюджетів Прикарпаття 4553,5 млн грн податкових платежів.

Порівняно з відповідним період минулого року надходження зросли на 791,4 млн грн. Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Так, з початку року до місцевих скарбниць надійшло 2789,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Це на 541,4 млн грн більше, ніж у відповідному періоді минулого року. "детальніше"

10.12.2018 | Президент підписав Закон про припинення дії договору про дружбу з Росією

10126Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Російською Федерацією». 
«Непродовження договору з Росією слід розглядати не як епізод, а як частину нашої стратегії на остаточний розрив з колоніальним минулим і переорієнтацію на Європу», - підкреслив Президент. «Інші складові цієї стратегії: це є безвіз, Угода про асоціацію з ЄС, Томос про створення автокефальної незалежної української церкви, вихід з СНД, закріплення в Конституції курсу на вступ до НАТО та Євросоюзу, створення потужної, патріотичної і професійної української армії, підтримка української мови, власна історія і зміцнення нашої національної ідентичності», - зазначив Петро Порошенко. «детальніше»

10.12.2018 | Надходження до місцевих бюджетів Коломийщини, Верховинщини, Косівщини та Снятинщини з початку року склали понад 660 мільйонів гривень

Надходження до місцевих бюджетів Коломийщини, Верховинщини, Косівщини та Снятинщини з початку року склали понад 660 мільйонів гривень 

 Як повідомили в Коломийському управлінні ГУ ДФС в Івано-Франківській області, за вісім місяців поточного року надходження до місцевих бюджетів склали 666,4 млн. гривень. Зокрема, платники податків Коломийшини поповнили місцеву казну на 377,3 млн. грн., Косівщини - на 116,6 млн.грн., Снятинщини - на 116,3 млн.грн. та Верховинщини - на 56,3 млн.гривень."детальніше"

10.12.2018 | Обговорено забезпечення заходів воєнного стану

Сьогодні 10 грудня 2018 року на базі районної державної адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Олега Лютого відбулася розширена нарада з керівниками правоохоронних структур району, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району, де обговорений порядок виконання заходів типового плану запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях. В обговоренні порядку заходів взяли  участь керівництво  районного  військового  комісаріату  і  силових  структур  району та керівники структурних підрозділів, підприємств, установ та організацій району.  «детальніше»

10.12.2018 | За використання лісових ресурсів Прикарпаття бюджет отримав понад 59,5 мільйонів гривень

news-image
З початку 2018 року лісокористувачі Прикарпаття області сплатили до бюджетів усіх рівнів 59,5 млн грн рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, у тому числі 43,4 млн грн надійшло до місцевих бюджетів, відповідно до державної скарбниці сплачено 16,1 млн грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження рентної плати за використання лісових ресурсів зросли на на 12,8 млн грн. Про це повідомили в головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Нагадуємо, що платниками рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів є лісокористувачі, які здійснюють спеціальне використання лісових ресурсів на підставі спеціальних дозволів (лісорубних або лісових квитків) або відповідно до умов договору дострокового тимчасового користування лісами.«детальніше»


Анонси подій

 

26 грудня 2018 року

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg 

 

11 та 14 грудня 2018 року

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області