20 Серпень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
20.08.2019 | Володимир Зеленський: Моя мета – Україна, яка є всесвітньо відомим брендом усього передового та синонімом інновацій. І в цьому є потенціал співпраці з Ізраїлем

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/95159/image002.jpgПрезидент України Володимир Зеленський та Прем’єр-міністр Держави Ізраїль Біньямін Нетаньягу під час перемовин у Києві детально обговорили торговельно-економічні відносини між країнами та інвестиційний потенціал.

 «Ізраїль залишається одним із ключових торговельних партнерів України в регіоні Близького Сходу. Наш сукупний товарообіг перевищив 1 млрд доларів США», – заявив Володимир Зеленський за результатами зустрічі.

 Президент також висловив упевненість, що ця цифра значно збільшиться завдяки підписанню Угоди про вільну торгівлю товарами між Україною та Ізраїлем, і висловив сподівання, що найближчим часом ізраїльська сторона ратифікує документ.  "детальніше"

20.08.2019 | Доброго дня! Мене цікавить питання, в яких випадках особа може бути обмежена на виїзд за кордон. Розкажіть, будь ласка, детальніше.

Конституція України гарантує  кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, свободу пересування, вільний вибір місця проживання, вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.

Крім того, громадянин України ні за яких підстав не може бути  обмежений  у праві на в'їзд в Україну.

 

Які  документи дають право громадянину України на   виїзд з України і в’їзд в Україну?
Крім   паспорту  громадянина України для виїзду за кордон іншими документами, що  дають  право громадянину України на виїзд та в’їзд в Україну можуть бути:

●       дипломатичний паспорт України; 

●       службовий паспорт України;        

●       посвідчення особи моряка; 

●       посвідчення члена екіпажу; 

●       посвідчення особи на повернення в Україну (дає право на в’їзд  в Україну).  «детальніше»

20.08.2019 | Голова Держенергоефективності закликає мерів міст, голів ОДА, РДА, ОТГ збільшити фінансування місцевих програм здешевлення «теплих кредитів» для ОСББ


news-imageЗважаючи на високу затребуваність програми «теплих кредитів» у суспільстві, Уряд виділив додаткові 380 млн грн на її реалізацію, зокрема для співфінансування ОСББ, у цьому році.

Водночас у співпраці із Держенергоефективності у цьому році із місцевих бюджетів виділено понад 170 млн грн на реалізацію майже 170 програм здешевлення «теплих кредитів». Із них для ОСББ – понад 140 млн грн для більше 100 програм підтримки.

Як показує практика, державна та місцева підтримка дозволяє:«детальніше»

20.08.2019 | Оголошення

22 Серпня 2019 року з 10.0 д 12.00 год. у  приміщенні Ільцівської сільської ради,  що знаходиться у с.Ільці Верховинського району , буде проводитись виїзний прийом громадян громадською приймальнею з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області .

20.08.2019 | Чи будуть дітей без щеплень пускати до шкіл і садочків, - роз’яснення від МОН і МОЗ

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/dolynska/ua/95136/image002.jpgМіністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти і науки закликають батьків до 1 вересня зробити дітям усі необхідні за Національним календарем щеплення. Невакциновані діти, за винятком тих, які мають медичні протипоказання до вакцинації, не зможуть відвідувати дитячі садки та школи з іншими учнями.

Про це йшлося під час пресконференції в.о міністра охорони здоров’я Уляни Супрун та міністра освіти і науки Лілії Гриневич сьогодні у приміщенні Будинку Уряду.

 Стаття 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» передбачає, що дітям, які не отримали щеплень за Національним календарем, відвідувати заклади освіти не дозволяється.«детальніше»

20.08.2019 | Оподаткування та відображення в податковому розрахунку - 1ДФ доходу, виплаченого юридичною особою – електропостачальником фізичній особі – побутовому споживачу за продану електричну енергію за «зеленим» тарифом

В Коломийському управлінні Головного управління ДФС в Івано-Франківській області інформують, що дохід у вигляді грошової суми, виплаченої юридичною особою – електропостачальником фізичній особі – побутовому споживачу за продану нею електричну енергію, яка вироблена з альтернативних джерел енергії за «зеленим» тарифом в обсязі, що перевищує місячне споживання електричної енергії приватним домогосподарством, включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу фізичної особи як інші доходи і оподатковується податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відс. і військовим збором за ставкою 1,5 відс. та відображається у Податковому розрахунку за ф. 1ДФ під ознакою доходу «127».  «детальніше»

20.08.2019 | Психологічна реабілітація та соціальна адаптація учасників АТО на Прикарпатті


news-imageСоціальні структури області продовжують роботу щодо здійснення заходів із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників Антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Так, за інформацією департаменту соціальної політики ОДА, станом на 8 серпня цього року структурними підрозділами з питань соціального захисту населення області укладено 12 договорів з реабілітаційними установами про надання послуг із психологічної реабілітації на загальну суму 132 тис. гривень та укладено 25 договорів з підприємствами, установами та організаціями про надання послуг з навчання водіїв автотранспортних засобів на загальну суму 422,2 тис. гривень (73 особи отримають вищезазначені послуги).

Для забезпечення послугами з санаторно-курортного лікування зазначених громадян укладено 56 договорів із санаторно-курортними закладами на загальну суму 490,1 тис. гривень.

20.08.2019 | на базі Верховинського РЦСССДМ відбулася трьохденна літня школа для прийомних батьків та батьків - вихователів Івано-Франківської області

 

З 14.08.2019р по 16.08.2019р. на базі Верховинського РЦСССДМ відбулася трьохденна літня школа для прийомних батьків та батьків - вихователів Івано-Франківської області. Семінар та тренінги проводили спеціалісти обласного центру для сім’ї дітей та молоді. На заході були присутні: спеціалісти ОЦСССДМ, фахівці із соціальної роботи Верховинського РЦСССДМ, прийомні батьки та батьки-вихователі Івано-Франківської області.

         Учасники школи розглянули питання: проблеми у вихованні підлітків та шляхи їх подолання;  виконання опікунами/піклувальниками, прийомними батьками та батьками-вихователями обов’язків щодо навчання, виховання та утримання дітей.

Семінар пройшов у форматі діалогу, в ході якого   прийомні батьки та  батьки-вихователі отримали відповіді на питання, які їх найбільше турбують. "детальніше"

20.08.2019 | Щоб відпочинок у горах був безпечним

news-imageГори Карпати з року в рік манять туристів на відпочинок. Та як свідчать конкретні факти, дуже часто мандрівники під час подорожей гірськими схилами потрапляють в різні нештатні ситуації.

Шановні громадяни!

Управління ДСНС України в області нагадує про необхідність дотримання правил безпеки під час відпочинку у гірській та лісовій місцевостях. Зокрема, вирушаючи у туристичний похід, дотримуйтесь наступних порад від рятувальників:

·                обов’язково інформуйте своїх близьких і знайомих про проходження вашого маршруту й очікуваний час повернення з походу;

·                уникайте походів поодинці. Мінімальна рекомендована кількість учасників туристичної групи складає не менше, ніж три особи;

·                 переконайтеся, що ваше екіпірування відповідає вимогам походу. Візьміть із собою достатню кількість їжі та води, а також необхідний одяг;

·                поцікавтеся умовами місцевості і прогнозом погоди;

·                обов’язково візьміть із собою перевірені туристичні карти.

Дбайте про свою безпеку і у випадку виникнення надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!

20.08.2019 | Держава має працювати як сервіс

news-imageКлючове завдання сьогодні – сформувати спроможну мережу опорних навчальних закладів і розбудову Нового освітнього простору (НОПу) з критеріями доступності, обґрунтуванням кількості учнів. Адже вона формує доступність до освітньої послуги. Це завдання, над яким має працювати новий Уряд спільно з освітянською спільнотою.

Про це сказав віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час щорічної конференції «Нова Українська Школа: виклики та перспективи освітньої реформи».

«Я хотів би говорити сьогодні про державу як сервіс. Адже сьогодні людина звертається до держави саме за послугою – освітньою, адміністративною, медичною, безпековою. І ми повинні говорити про нові стандарти сервісу надання послуги, які не можуть розглядатись окремо від інфраструктури. Ми говоримо про ті 12 тисяч проектів, які було запроваджено за ці 5 років, і які показують новий підхід у сервісах і у новій інфраструктурі.«детальніше»


Анонси подій

 

 

27 серпня 2019 року

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

 

 

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області