21 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

   

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному вебсайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
20.10.2021 | З 21 жовтня набувають чинності нові правила міжрегіональних перевезень на жовтому та червоному рівнях епіднебпезки

20.10.2021 | У 2022 році запрацюють персональні кабінети в ЄСР для контролю майбутніх пенсійних накопичень

 Мінсоцполітики та Мінцифри успішно завершили пілотування Єдиної інформаційної системи соціальної сфери у чотирьох територіальних управліннях соціального захисту населення та п’яти територіальних громадах Київської та Житомирської областей.

Вона дозволить людині, не виходячи з дому, через особистий електронний кабінет звернутись за соціальною допомогою, проконтролювати призначення та отримати її за кілька днів без черг та паперів.

Єдиний соціальний реєстр, створений замість десятка не пов’язаних між собою реєстрів та інформаційних систем, буде єдиним місцем зберігання інформації про людину для надання будь-яких соціальних послуг з потужною системою захисту персональних даних та чітким розмежуванням прав доступу до цієї інформації.

Зокрема, на базі Єдиного соціального реєстру буде консолідуватись вся «пенсійна історія» людини, тобто інформація та документи про формування її пенсії в солідарній та обов’язковій накопичувальній пенсійних системах.

Промислова експлуатація системи розпочнеться у 2022 році. Поступово до системи увійдуть всі види соціальних виплат – від пенсій та субсидій до виплат по малозабезпеченості і допомоги по безробіттю.

 

20.10.2021 | Пункти щеплення відтепер працюватимуть довше та сім днів на тиждень

Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Дмитренко.

За словами посадовця, таке рішення було ухвалене Міністерством охорони здоров’я України, щоб зробити процес імунізації ще доступнішим та комфортнішим.

«Нам потрібно охопити щепленням від COVID-19 якомога більше людей та сформувати колективний імунітет. Адже тільки так ми зможемо перервати ланцюг стрімкого поширення коронавірусної інфекції та позбутися цієї недуги», – зазначає Ігор Дмитренко.

 

20.10.2021 | В Верховинському районі триває будівництво об´єктів соціального призначення, які реалізуються в рамках Президентської програми «Велике Будівництво»

В Верховинському районі триває будівництво об´єктів соціального призначення, які реалізуються в рамках Президентської програми «Велике Будівництво» зокрема, це сучасна амбулаторія загальної практики сімейної медицини в с. Голови, будівництво якої розпочалося ще в 2018 році.

 За сприяння народного депутата Володимира Тимофійчука на добудову амбулаторії з державного бюджету було виділено 724 тис. грн.., яку планують цього року завершити. На території району в селі Верхній Ясенів вже реалізований такий проект.

 Основною метою реалізації програми будівництва амбулаторія загальної практики сімейної медицини є забезпечення належного рівня надання сільському населенню медичних послуг на первинному рівні

Сьогодні в рамках робочого плану голова районної державної адміністрації Василь Бровчук відвідав село Голови та проінспектував хід виконання будівельних робіт на даному об’єкті. За участю старости села Голови та представника територіальної громади поспілкувався з керівником підрядної організації «ГалКомБуд», яка проводить будівництво та обговорили проблемні питання і терміни завершення робіт. 

 Будівництво медичного закладу знаходиться на завершальному етапі та перебуває на особливому контролі у керівництва району.

19.10.2021 | Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад - 2022

 ГО «Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» у партнерстві з Міністерством розвитку громад і територій України, Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями і обласними радами 13 жовтня оголосила про старт Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад – 2022. Проєкти повинні відповідати одному із п’яти затверджених пріоритетів, а саме:

  • історико-культурної спадщина;
  • природна спадщина;
  • розвиток спорту в гірських громадах;
  • безпека громад Карпатського регіону;
  • подолання наслідків COVID-19 для закладів охорони здоров’я та суб’єктів підприємництва.

Заявниками можуть бути: громадські організації, благодійні організації, комунальні підприємства, агенції регіонального розвитку у партнерстві з органами місцевого самоврядування.

Максимальний розмір гранту становить 250 тис. гривень.

Взяти участь у відборі можна за посиланням: https://bit.ly/3lC3aLj.

Прийом заявок триватиме до 8 листопада 2021 року.

 

19.10.2021 | На шляхопроводі в Делятині готують до бетонування проїзну частину. ФОТОРЕПОРТАЖ

 Один із об’єктів - шляхопровід через залізничну колію та річку Любіжня на км 254+302 автомобільна дорога Н-09 Мукачево – Львів. Тут за кошти із Державного бюджету в рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» триває капітальний ремонт.

19.10.2021 | Заслухали інформацію про епідеміологічну ситуацію в області та результати проведення вакцинальної кампанії

Сьогодні голова районної державної адміністрації Василь Бровчук взяв участь у щотижневій онлайн нараді у голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук. На нараді зазначалося, що рівень захворювання серед населення Прикарпаття на коронавірусну хворобу COVID-19 зростає значними темпами. За показниками, визначеними МОЗ України, зокрема, щодо заповнення ліжкового фонду киснезалежними хворими, область наближається до червоної зони.

Присутні заслухали інформацію про епідеміологічну ситуацію в області та результати проведення вакцинальної кампанії у територіальних громадах краю.

За останню добу захворіли 213 наших краян, з них три медичні працівники, померло – 12 осіб. За останні два дні захворіли 54 дитини, в основному дошкільного і молодшого шкільного віку.

Станом на 19 жовтня в області проведено 363 тисячі 750 щеплень. У необмеженій кількості доступні усі вакцини, працюють пункти щеплень, центри вакцинації, мобільні бригади.

Триває вакцинальна кампанія серед працівників освітньої сфери. На сьогодні працівників освітніх закладів всіх типів – від садочків до університетів – провакциновано загалом 78%. У закладах професійно-технічної освіти провакциновано найбільше – 90%, у школах – 82%. Найнижчий відсоток вакцинованих у дошкільних закладах – 68%. Загалом в області працюють 71% освітніх закладів, які пройшли відповідний поріг та 100% професійно-технічні закладів освіти.

19.10.2021 | Президент: Вакцинація – єдина альтернатива нокдауну

 Система охорони здоров’я України готова до збільшення кількості випадків захворювання на COVID-19, проте єдиною альтернативою запровадженню локдауну є вакцинація, заявив Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю телеканалу ICTV у межах програми «Свобода слова».

«На цьому роздоріжжі є два шляхи: вакцинація (або. – Ред.) локдаун. Ми кожного дня перебуваємо перед цим викликом і перед цим вибором. Я максимально проти локдауну – через економіку. Тому що немає локдауну, ми бачимо цифри – ми зростаємо. У нас зростає ВВП, зростає бюджет, наповнення бюджету в цьому році більше, ніж було заплановано», – сказав Глава держави.

Тому, за словами Глави держави, громадяни повинні масово вакцинуватися, щоб уникнути посилення карантину в країні. Зі свого боку представники влади мають власним прикладом доводити необхідність щеплень.

Президент додав, що засоби масової інформації також мають приділяти особливу увагу темі популяризації вакцинації

19.10.2021 | 19 жовтня українці відзначають Всеукраїнський День відповідальності людини

 Цьогоріч українці вперше відзначають Всеукраїнський День відповідальності людини, водночас вшановуючи пам’ять видатної особистості, автора «Декларації відповідальності людини» Богдана Дмитровича Гаврилишина.

Згідно з Постановою Верховної Ради № 5286 від 16 липня 2021 року в Україні щорічно 19 жовтня відзначатимуть Всеукраїнський День відповідальності людини.

Задля зростання українського суспільства в контексті розуміння й підвищення рівня відповідальності та вшанування пам’яті одного з найвідоміших українських економістів у світі Богдана Гаврилишина в Україні на державному і місцевому рівнях відзначатимуть Всеукраїнський День відповідальності людини та вшанування пам’яті Богдана Гаврилишина. Зокрема, в українських закладах освіти і культури відбуватимуться тематичні заходи, бесіди про відповідальність людини та важливість обдуманих рішень і вчинків.

У такий спосіб зміст «Декларації відповідальності людини» Богдана Гаврилишина набуде нового суспільного звучання та глибшого переосмислення в думках сучасних особистостей, які, за твердим переконанням автора Декларації, повинні брати на себе відповідальність на всіх рівнях життя. «детальніше»

19.10.2021 | Управління соціального захисту населення Верховинської районної державної адміністрації інформує

Управлінням соціального захисту населення Верховинської районної державної адміністрації проведено відповідну роботу з територіальними громадами району щодо звернень жителів району за призначенням різних видів державної соціальної допомоги через територіальні громади для отримання адміністративної послуги соціального характеру.

В районі утворено три територіальні громади, в яких з 01 березня поточного року запроваджено програмні комплекси «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».

Суб'єктами упровадження ПК «Соціальна громада» є три територіальні громади або 100% утворених територіальних громад, до роботи в програмному комплексі підключено 8 робочих місць посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної ради територіальної громади, з них 4 працівники у центрах надання адміністративних послуг. «детальніше»


Анонси подій

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/screenshot_1.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/61.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/ncov2021.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/covid.jpg

 

 7_IF_300x150.png

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/24.03.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/cskmcmr.jpg

 1547_370_190-1.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/unnamed.png

 

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/screenshot9.png

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/images.jpg

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/3b5e29c12afeb8d6849d1378cd32905c.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області