20 Квітень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
19.04.2019 | Відбувся районний конкурс писанки

 

 Відповідно до наказу відділу освіти від 10.04.  2019р. №114 16 квітня методистом естетичного циклу відділу освіти Верховинської РДА Оксаною Рибчук було проведено районний конкурс писанки, в якому взяло участь 28 учасників . Вони виконували писанки в номінаціях «народна писанка» та «сувенірна писанка». Народну писанку учні виконували за допомогою спеціальних фарб, писачків, воску. Сувенірну писанку виконували за допомогою бісеру, паперу, природніх матеріалів, різних крупів та інших матеріалів.

 За рішенням журі

І-місце у номінації «традиційна писанка» вікова категорія (7-11років) посіла

Шекеряк Любов Василівна , учениця 4- класу Красноїльського закладу загальної середньої освіти І-ІІІст.

ІІ-місце.«детальніше»

19.04.2019 | Центральна районна бібліотека інформує.

   18 квітня в  стінах  центральної   районної  бібліотеки  для  працівників  бібліотек – філій проводився  день  фахових  знань,  який  розпочали  -   зав. відділом  культури  і мистецтв   Оксана  Коломийчук  та  директор  Верховинської ЦБС – Ганна  Валігурська.   Програма  дня  була  досить насиченою   і творчою.   Відбулася  зустріч  з  головою  ГО Всеукраїнського  товариства «Гуцульщина»  - Дмитром  Стефлюком,  який  презентував  книгу «Верховинські згадки» Пігуляка  Єротея  - педагога, публіциста, поета, прозаїка, громадського  та політичного  діяча  Буковини.  На  початку  ХХ ст.   був  створений  цей  самобутній  літературний  твір, що  складався   з  двох  томів - перший  том  «В полонині»  та  другий  том  «Над  озером», які  присвячувались   давній  Верховинщині. 

    У 2018 році  за  сприяння   товариства   «Гуцульщина»  та  його  голови  Дмитра  Стефлюка  було  здійснено  перевидання  книги.  «детальніше»

19.04.2019 | Футболісти: на старт!

Проведено засідання Верховинської районної Федерації футболу.

Федерація розглянула питання проведення чемпіонату району з футболу у 2019 році серед юнаків та дорослих. Прийнято рішення провести футбольні поєдинки з травня по вересень.

Дано протокольні доручення начальнику відділу освіти РДА Василю Гуцуляку забезпечувати згідно графіка змагань транспортне перевезення спортсменів для участі у футбольних матчах в населених пунктах району. Медичне забезпечення під час проведення футбольних поєдинків здійснюватимуть працівники заклади охорони здоров’я району. Охорона правопорядку – під контролем працівників Верховинського відділення поліції.

Заявки для участі у чемпіонаті району з футболу подавати у сектор молоді та спорту районної державної адміністрації.

                                                                             

18.04.2019 | Екологічна акція «Zero Waste Толока»

Сьогодні 17 квітня відбулася нарада з питання проведення в селищі Верховина 4 травня екологічного заходу «Zero Waste Толока».

Участь у нараді взяли О.Лютий – голова районної держадміністрації, голова районної ради Іван Шкіндюк Є.Аратовська – голова громадської організації «Україна без сміття», В.Мицканюк – голова селищної ради, С.Уршеджук – заступник голови райдержадміністрації, О.Чубатько – заступник голови селищної ради, Р.Ванівський керуючий справами виконавчого апарату районної ради, В.Мицканюк – директор Верховинського комбінату комунальних підприємств, Р. Мізинюк – член громадської організації «Гуцулики».

Екологічна акція проводиться відповідно до підписаного меморандуму по співпрацю між ГО  «Україна без сміття», Верховинською районною радою, Верховинською райдержадміністрацією та Верховинською селищною радою. Вона полягає в організації масового прибирання сміття, що накопичується у лісах, на берегах річок, в ярах чи спалюється на території селища Верховина. «детальніше»

18.04.2019 | Підвищення енергоефективності і надалі буде пріоритетом на шляху формування європейської енергонезалежної України

2 GATE_GV_01974.jpgПідвищення енергоефективності і надалі буде пріоритетом на шляху формування європейської енергонезалежної України

Прогресивні європейські механізми для розвитку енергоефективної України та оптимізації енерговитрат громад – ключова тема, яка об’єднала понад 600 представників Уряду, Парламенту, ЄС, міжнародних організацій, бізнесу, місцевої влади, ОТГ та громадськості на Форумі енергоефективного партнерства, організованому Держенергоефективності з партнерами у КВЦ «Парковий» у Києві.

У відкритті Форуму взяли участь:

-       Геннадій ЗУБКО - Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України;

-       Сергій САВЧУК – Голова Держенергоефективності;

-       Йоханес БАУР - Перший радник, керівник відділу Програм зовнішньої допомоги «Енергетика. Навколишнє середовище. Транспорт» Представництва ЄС в Україні;

-       Олексій РЯБЧИН - Голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності Комітету ВРУ з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки  «детальніше»

18.04.2019 | В травні на Прикарпатті проведуть пероральну імунізацію диких тварин проти сказу

62-ілюстрація-імунізаціяГоловне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує, що протягом травня 2019 року на території Долинського, Рожнятівського, Надвірнянського районів і Болехівської міської ради буде проведена весняна кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу шляхом розкидання приманок з вакциною з літаків.

Дані заходи передбачені положеннями  міжнародної угоди між Міністерством аграрної політики та продовольства України і Міністерством сільського господарства Угорщини щодо виконання Програми боротьби зі сказом на території України в 2018-2020 році, та наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 01.03.2019 року № 99 «Про виконання міжнародної Угоди». «детальніше»

18.04.2019 | Прикарпатські громади отримали додатковий фінансовий ресурс на свій розвиток


news-imageПрикарпатські ОТГ вже отримують перші надходження від рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів у частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування. Це стало можливим завдяки змінам до Бюджетного кодексу України, які були ініційовані та розроблені Агенцією розвитку ОТГ Прикарпаття. Про це повідомив виконавчий директор агенції Максим Чопей.

За його словами, рахунки прикарпатських громад вже з початку цього року поповнились на 1,  254 тисячі гривень.

«Найбільше від сплати цього податку отримали три гірських ОТГ. Зокрема, Вигодська об’єднана територіальна громада – 453 тис грн, Делятинська – 354, 1 тис. грн, а також Витвицька ОТГ – 127, 9 тис грн», – сказав він.«детальніше»

18.04.2019 | Повідомлення для органів місцевого самоврядування щодо рішень про встановлення місцевих податків і зборів

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації інформує, що у 2019 році рішення органів місцевого самоврядування про встановлення місцевих податків і зборів потребують реалізації процедур встановлених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (окрім туристичного збору, до прийняття якого не застосовуються вимоги регуляторного законодавства на підставі Закону України від 23.11.2018 № 2628 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів»). «детальніше»

18.04.2019 | Привітання Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з Днем пам’яток історії та культури

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/kolomyiyska/ua/91576/image002.jpgШановні друзі!

 

Від імені Уряду та від себе особисто вітаю з Днем пам’яток історії та культури!

 Наша країна надзвичайно багата на культурні та історичні пам’ятки і артефакти, які становлять цінність не лише для українців, а і для усього світу.

 Чи не вперше в сучасній історії нашої держави Уряд проводить ефективну культурну політику та фінансує культуру не за залишковим принципом. Одним із найважливіших елементів такої політики є збереження, підтримка і популяризація вітчизняних культурно-історичних пам’яток. Ми усвідомлюємо, що застосування сучасних моделей культурного менеджменту сприятиме популяризації української культури та залученню до культурних подій широких верств населення, дасть змогу сформувати якісну сферу культурного туризму.

 

Висловлюю подяку всім українцям, які забезпечують захист і популяризацію культурно-історичної спадщини держави! Бажаю Вам міцного здоров’я, подальших професійних досягнень і реалізації найбільш сміливих проектів!

 

З повагою

 

Прем’єр-міністр України                               Володимир ГРОЙСМАН

http://ww2.if.gov.ua/data/img/1x1.gif

18.04.2019 | У нас величезні здобутки в оборонному секторі – Глава держави

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/dolynska/ua/91566/image002.jpgПрезидент України Петро Порошенко наголошує, що за останні п’ять років було не просто відроджено українське військо, налагоджено його підготовку та забезпечення, а й відновлено виробництво оборонної продукції.Він підкреслив, що йдеться про «той прогрес, який ми продемонстрували, в тому числі і щодо розвитку ракетних технологій, використання напрацювань, які були в наших конструкторських бюро».Глава держави зазначив, що йдеться, зокрема, про успішні випробування крилатої ракети. Він зауважив, що таких ракет в Україні не було, бо ракету Х–55 ми віддали ще на початку нашої незалежності в кінці 90-х років. За його словами, зараз успішно пройшли випробування  абсолютно нових і унікальних ракет «Вільха - М», які мають і набагато збільшений радіус дії, і набагато вищі показники точності.«детальніше»


Анонси подій

 

 

 

23 квітня 2019 року

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg 

 

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області