25 Травень 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://www.msnad.if.ua/images/banners/obl-rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
24.05.2019 | До Дня хіміка

Описание: D:\Сайт\САЙТ Мои документи\2019 публікації\сьогодні 24.05\den-himika.jpgГоловне управління статистики інформує. Професійне свято в останню неділю травня відмічають майже 4 тисячі працівників хімічної галузі області або понад 9% зайнятих у промисловому виробництві.

Хімічний комплекс області представлений підприємствами з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції, основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, гумових і пластмасових виробів, якими у 2018р. реалізовано продукції на 16,9 млрд.грн, що склало 23,8% загального обсягу реалізації промисловості області та 11,2% – загальнодержавного обсягу реалізованої продукції галузі. В обсязі реалізації хімічних речовин і хімічної продукції в державі Івано-Франківщина забезпечує 23,6%.

У 2018р. підприємства області забезпечили 32–82% загальнодержавного обсягу виробництва соди каустичної, бензолу, смол карбамідних та тіокарбамідних, у первинних формах, шин суцільних або напівпневматичних, протекторів для шин змінних, гумових, плит, листів, плівки з пластмас,  <<Детальніше>>

24.05.2019 | Людяність та професіоналізм – основні вимоги діяльності установ системи соціального захисту населення області

Описание: D:\Сайт\САЙТ Мои документи\2019 публікації\сьогодні 24.05\IMG_2008_(1).jpegСаме з такого акценту розпочав засідання колегії департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА директор департаменту Володимир Корженьовський, закликавши колег, обговорюючи досить об’ємні та непрості питання порядку денного, бути по-діловому чіткими, вносити пропозиції по вдосконаленню тих чи інших механізмів вирішення проблемних питань, виокремити те, що має бути обговорено додатково з виїздом на місце, чи в порядку навчання та вдосконалення інформаційної роботи тощо.

У порядку денному засідання колегії цього разу  були обговорені «Підсумки роботи установ системи соціального захисту населення області за 2018 рік та у 1 кварталі 2019 року» - доповідали Степан Микицей, заступник директора департаменту соціальної політики ОДА та Ярослава Ульванська,  <<Детальніше>>

24.05.2019 | Прикарпатські рятувальники ліквідовують наслідки повені

Описание: D:\Сайт\САЙТ Мои документи\2019 публікації\сьогодні 24.05\5_1625719857.jpgСтаном на 7 год. 24 травня залишаються підтопленими 1 житловий будинок у селищі Букачівці Рогатинського району та 151 дворогосподарство в 15 населених пунктах області.

З початку робіт підрозділами ДСНС здійснено 106 виїздів для надання допомоги населенню, під час яких евакуйовані 76 осіб, з них 12 дітей, та 10 автомобілів, відкачано 25 тис. 110 м куб. води, через підтоплені ділянки доріг перевезено 586 осіб, з них 63 дитини. Для відкачування води та надання допомоги населенню залучено 88 чол., 21 мотопомпа та 22 од. тех., з них від ДСНС 81 чол. о/с., 18 мотопомп та 19 од. техніки.

Місцевими органами влади вживаються заходи щодо надання допомоги населенню та ліквідації наслідків негоди.  <<Детальніше>>

24.05.2019 | Український правопис: Кабмін затвердив нову редакцію

Описание: D:\Сайт\САЙТ Мои документи\2019 публікації\сьогодні 24.05\yp.jpgКабінет Міністрів України погодився з пропозицією Міністерства освіти та науки та Національної академії наук України та схвалив Український правопис в новій редакції.

Документ, розроблений Українською національною комісією з питань правопису, затверджений постановою Кабміну на засіданні 22 травня 2019 року, передає «Закон і Бізнес».

Нова редакція українського правопису розроблена на фундаменті української правописної традиції з урахуванням новітніх мовних явищ, що набули поширення в різних сферах суспільного, наукового й культурного життя.  <<Детальніше>>

24.05.2019 | «Останній дзвоник» – цей день важливий для кожного

Описание: D:\Сайт\САЙТ Мои документи\2019 публікації\сьогодні 24.05\фото\Новая папка\DSC_1373.jpgСьогодні в усіх навчальних закладах Верховинського району пролунав останній дзвоник –  довгоочікуваний і радісний, що знаменував завершення освітянської естафети, яка розпочалась  1 вересня 2019  року. Цей день важливий для кожного: для дітей – це нова валіза знань за плечима та початок літніх канікул, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік. А ось для випускників  одинадцятих класів – щемливий і хвилюючий день, адже  вони назавжди прощалися з безтурботними учнівськими роками, це своєрідний рубіж між дитинством і дорослим життям, в якому щодня їм доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. <<Детальніше>>

24.05.2019 | Сьогодні у школах району лунають «останні дзвоники»

Описание: D:\Сайт\САЙТ Мои документи\2019 публікації\сьогодні 24.05\24.jpgДорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

 Від щирого серця вітаємо всіх вас – учнів, випускників, вчителів та батьків із закінченням навчального року, з Днем останнього дзвоника та початком літнього відпочинку!

Останній дзвоник для багатьох з вас – це старт літніх канікул. Тож нехай вони будуть незабутніми та цікавими. Використайте цей час з користю і насолоджуйтесь прекрасним періодом дитинства та юності.

Перед вами, дорогі випускники, відкриваються безмежні перспективи і можливості. Повірте, все у ваших руках. Дуже важливо зараз правильно зробити вибір, якій професії присвятити життя, прислухайтесь до свого серця та поклику душі. Тож бажаємо вам успіхів, добра та знайти свою життєву стежину, а головне - стати гідними громадянами нашої держави.

Усім вчителям та батькам бажаємо завжди відчувати радість та заслужену гордість за невтомну працю у вихованні дітей. Невичерпної наснаги вам, здоров’я, щастя та творчого піднесення. Залишайтеся щирими та мрійливими. Нехай енергія та оптимізм завжди будуть вашими постійними супутниками.

Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів.

 

Зі святом! 

 

Голова райдержадміністрації                                                     Олег Лютий

 

Голова районної ради                                                                   Іван Шкіндюк

24.05.2019 | Привітання з нагоди Європейського Дня парків

Описание: D:\Сайт\САЙТ Мои документи\2019 публікації\сьогодні 24.05\f-1403151339.jpgШановні фахівці Національного природного парку «Верховинський», працівники лісових господарств району та всі небайдужі до долі унікальних та цінних куточків природи Верховиського краю!

Завдяки кропіткій праці, справжній любові до своєї справи, високому професіоналізму і наполегливості, ви сумлінно виконуєте надзвичайно важливі завдання – збереження та відтворення унікальних природних комплексів району, біологічного та ландшафтного різноманіття.

Глибокої поваги гідна ваша діяльність щодо виховання дітей і молоді в дусі шанування природи, поширення в суспільстві гуманістичних ідей. Безперечно, тільки так можна досягти позитивних зрушень у справі збереження і розвитку територій та об’єктів природно-заповідного фонду, виховати справжній патріотизм і гордість за рідний край.

Бажаємо вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, успіхів у вашій шляхетній справі на благо нинішніх і прийдешніх поколінь, творчого натхнення, щастя та добробуту, успішної реалізації задумів на ниві охорони довкілля!

 

 

 

Голова райдержадміністрації                                          Олег Лютий

 

Голова районної ради                                                       Іван Шкіндюк

24.05.2019 | Про парк «Верховинський»

Описание: D:\Сайт\САЙТ Мои документи\2019 публікації\сьогодні 24.05\172980139.jpgАдміністративно-територіальне розташування: Національний природний парк «Верховинський» розташований на території  Голошинської та Зеленської сільських рад в межах Верховинського району Івано-Франківської області.

Площа: 12022,9 га.

Підпорядкування: Міністерство екології та природних ресурсів України.

Верховинський національний природний парк поєднує на своїй території типові для Чивчинських і Гринявських гір гірські та долинно-річкові природні комплекси, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність. Тут створені умови для проведення наукових досліджень, екологічної пропаганди і виховання. <<Детальніше>>

23.05.2019 | 24 травня Європейський День парків

 24 травня Європейський День парків. Цей день був організований Федерацією ЄВРОПАРК – європейською організацією, яка об’єднує природні території, що охороняються, в тридцяти шести європейських країнах. Проведений вперше у 1999 році, цей день тепер святкується щороку по всій Європі 24 травня, оскільки саме 24 травня 1909 року в Швеції був створений перший з дев’яти Європейських Національних Парків. Сьогодні Європейський день парків символізує міжнародну солідарність територій, що охороняються. Свято організоване з метою підйому профілю заповідників Європи, а також для того, щоб викликати суспільну підтримку їх роботи. Цього дня проводяться багаточисельні заходи на території і довкола заповідників, присвячених святкуванню природної краси Європи і її культурного надбання, висуваючи на перший план їх захист, як в даний час, так і в майбутньому.    <<Детальніше>>

23.05.2019 | На Долинщині обговорили план розвитку гірських територій

 Сьогодні у Вигодській ОТГ відбулося засідання «круглого столу» «Розвиток гірських територій українських Карпат: від концепції до плану дій», організований Міністерством регіонального розвитку України та Івано-Франківським центром розвитку місцевого самоврядування.

У його роботі взяли участь Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук, перший заступник міністра регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, заступник Міністра екології та природних ресурсів України Василь Полуйко, народний депутат України Микола Княжицький, експерти, а також представники центрів розвитку і об’єднаних територіальних громад гірських територій Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької та Закарпатської областей.   <<Детальніше>>


Анонси подій

 

 

 

28 травня 2019 року

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg 

 

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області