19 жовтень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

   

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному вебсайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
19.10.2021 | Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад - 2022

 ГО «Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» у партнерстві з Міністерством розвитку громад і територій України, Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями і обласними радами 13 жовтня оголосила про старт Конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад – 2022. Проєкти повинні відповідати одному із п’яти затверджених пріоритетів, а саме:

  • історико-культурної спадщина;
  • природна спадщина;
  • розвиток спорту в гірських громадах;
  • безпека громад Карпатського регіону;
  • подолання наслідків COVID-19 для закладів охорони здоров’я та суб’єктів підприємництва.

Заявниками можуть бути: громадські організації, благодійні організації, комунальні підприємства, агенції регіонального розвитку у партнерстві з органами місцевого самоврядування.

Максимальний розмір гранту становить 250 тис. гривень.

Взяти участь у відборі можна за посиланням: https://bit.ly/3lC3aLj.

Прийом заявок триватиме до 8 листопада 2021 року.

 

19.10.2021 | На шляхопроводі в Делятині готують до бетонування проїзну частину. ФОТОРЕПОРТАЖ

 Один із об’єктів - шляхопровід через залізничну колію та річку Любіжня на км 254+302 автомобільна дорога Н-09 Мукачево – Львів. Тут за кошти із Державного бюджету в рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» триває капітальний ремонт.

19.10.2021 | Заслухали інформацію про епідеміологічну ситуацію в області та результати проведення вакцинальної кампанії

Сьогодні голова районної державної адміністрації Василь Бровчук взяв участь у щотижневій онлайн нараді у голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук. На нараді зазначалося, що рівень захворювання серед населення Прикарпаття на коронавірусну хворобу COVID-19 зростає значними темпами. За показниками, визначеними МОЗ України, зокрема, щодо заповнення ліжкового фонду киснезалежними хворими, область наближається до червоної зони.

Присутні заслухали інформацію про епідеміологічну ситуацію в області та результати проведення вакцинальної кампанії у територіальних громадах краю.

За останню добу захворіли 213 наших краян, з них три медичні працівники, померло – 12 осіб. За останні два дні захворіли 54 дитини, в основному дошкільного і молодшого шкільного віку.

Станом на 19 жовтня в області проведено 363 тисячі 750 щеплень. У необмеженій кількості доступні усі вакцини, працюють пункти щеплень, центри вакцинації, мобільні бригади.

Триває вакцинальна кампанія серед працівників освітньої сфери. На сьогодні працівників освітніх закладів всіх типів – від садочків до університетів – провакциновано загалом 78%. У закладах професійно-технічної освіти провакциновано найбільше – 90%, у школах – 82%. Найнижчий відсоток вакцинованих у дошкільних закладах – 68%. Загалом в області працюють 71% освітніх закладів, які пройшли відповідний поріг та 100% професійно-технічні закладів освіти.

19.10.2021 | Президент: Вакцинація – єдина альтернатива нокдауну

 Система охорони здоров’я України готова до збільшення кількості випадків захворювання на COVID-19, проте єдиною альтернативою запровадженню локдауну є вакцинація, заявив Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю телеканалу ICTV у межах програми «Свобода слова».

«На цьому роздоріжжі є два шляхи: вакцинація (або. – Ред.) локдаун. Ми кожного дня перебуваємо перед цим викликом і перед цим вибором. Я максимально проти локдауну – через економіку. Тому що немає локдауну, ми бачимо цифри – ми зростаємо. У нас зростає ВВП, зростає бюджет, наповнення бюджету в цьому році більше, ніж було заплановано», – сказав Глава держави.

Тому, за словами Глави держави, громадяни повинні масово вакцинуватися, щоб уникнути посилення карантину в країні. Зі свого боку представники влади мають власним прикладом доводити необхідність щеплень.

Президент додав, що засоби масової інформації також мають приділяти особливу увагу темі популяризації вакцинації

19.10.2021 | 19 жовтня українці відзначають Всеукраїнський День відповідальності людини

 Цьогоріч українці вперше відзначають Всеукраїнський День відповідальності людини, водночас вшановуючи пам’ять видатної особистості, автора «Декларації відповідальності людини» Богдана Дмитровича Гаврилишина.

Згідно з Постановою Верховної Ради № 5286 від 16 липня 2021 року в Україні щорічно 19 жовтня відзначатимуть Всеукраїнський День відповідальності людини.

Задля зростання українського суспільства в контексті розуміння й підвищення рівня відповідальності та вшанування пам’яті одного з найвідоміших українських економістів у світі Богдана Гаврилишина в Україні на державному і місцевому рівнях відзначатимуть Всеукраїнський День відповідальності людини та вшанування пам’яті Богдана Гаврилишина. Зокрема, в українських закладах освіти і культури відбуватимуться тематичні заходи, бесіди про відповідальність людини та важливість обдуманих рішень і вчинків.

У такий спосіб зміст «Декларації відповідальності людини» Богдана Гаврилишина набуде нового суспільного звучання та глибшого переосмислення в думках сучасних особистостей, які, за твердим переконанням автора Декларації, повинні брати на себе відповідальність на всіх рівнях життя. «детальніше»

19.10.2021 | Управління соціального захисту населення Верховинської районної державної адміністрації інформує

Управлінням соціального захисту населення Верховинської районної державної адміністрації проведено відповідну роботу з територіальними громадами району щодо звернень жителів району за призначенням різних видів державної соціальної допомоги через територіальні громади для отримання адміністративної послуги соціального характеру.

В районі утворено три територіальні громади, в яких з 01 березня поточного року запроваджено програмні комплекси «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».

Суб'єктами упровадження ПК «Соціальна громада» є три територіальні громади або 100% утворених територіальних громад, до роботи в програмному комплексі підключено 8 робочих місць посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної ради територіальної громади, з них 4 працівники у центрах надання адміністративних послуг. «детальніше»

19.10.2021 | Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області

295-ілюстрація-мятаПовідомлення RASFF щодо виявлення  сальмонели  у листі м’яти 

 

До Головного  управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшло інформаційне  повідомлення  системи швидкого оповіщення щодо  харчових  продуктів та кормів  RASFF від 11.10.2021 р. № 2021.5452  стосовно виявлення Salmonella  (presence 125g) в листі м’яти з Єгипту (експортер: United forImport & Export.Hadka, Fayoum Governorate), що експортувалось з Німеччини (імпортер:  Krauter MixGmbH, Abswind) до України (отримувач: ДП «Кондитерська Корпопація «Рошен», проспект Науки,1 м. Київ). «детальніше»

18.10.2021 | В рамках програми Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво" відремонтовано державну дорогу Єдності М-30 Стрий - Ізварине, с. Лопушня. ВІДЕОРЕПОРТАЖ

 

18.10.2021 | Професіографічна екскурсія для безробітних

 З метою сприяння працевлаштуванню безробітних громадян 13 жовтня 2021 року Верховинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості організовано професіографічну екскурсію в готель «Верховель» та ресторан «Панорама».

Даний захід спрямований звернути увагу на актуальні професії на місцевому ринку праці, а саме: адміністратор, піцейола, охоронець, мийник посуду. В ході зустрічі шукачі роботи мали можливість ознайомитись з вимогами до працівників, умовами праці, оплатою, умовами проживання. Особливу увагу було звернено на таку нову вимогу часу, як знання іноземних мов, адже все більше гостей приїжджає з-за кордону

18.10.2021 | Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області

298-ілюстрація-коронавірусІнформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії  коронавірусу

 

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за період з 11 до 17 жовтня 2021 року (із врахуванням вихідних днів)  здійснили 1368 моніторингових відвідувань, виявили 154 порушення (11%), склали 101 протокол, надали 75 пропозицій.

Працювало 19 робочих груп. Перевірки проводилися за участю представників 13 територіальних громад.

Зокрема перевірено:

- закладів громадського харчування – 330: виявлено 22 порушення (7%), складено 12 протоколів, надано 12 пропозицій; "детальніше"


Анонси подій

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/screenshot_1.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/61.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/ncov2021.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/covid.jpg

 

 7_IF_300x150.png

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/24.03.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/cskmcmr.jpg

 1547_370_190-1.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/unnamed.png

 

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/screenshot9.png

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/images.jpg

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/3b5e29c12afeb8d6849d1378cd32905c.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області