1 жовтень 2020
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
30.09.2020 | Відбувся творчий звіт в Будинку культури с. Яблуниця

               27 вересня 2020 року в БК с. Яблуниця відбувся звіт про підтвердження звання «народний» колективам: народному аматорському фольклорно-етнографічному колективу «Арніка»-керівник Ольга Дроняк та народному історико-краєзнавчому музею «Гуцульщина»-керівник Валентина Кубайчук.

               На перегляді  творчого звіту були присутні: заступник начальника управління культури національностей та релігій ОДА,голова комісії про присвоєння, підтвердження, звання «народний(зразковий)аматорських» колектив Мирослава Корнелюк, голова Верховинської райдержадміністрації Василь Бровчук, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Коломийчук, працівники районного організаційно-методичного центру при відділі культури, молоді та спорту райдержадміністрації та сільський голова Петро Федорчук. «детальніше»

30.09.2020 | Обережно, COVID-19

Темпи розповсюдження коронавірусу в Україні та світі зростають. Тому не зайвим буде нагадати собі та оточенню про те, чому важливо дотримуватися карантину.

Прості правила убезпечують від інфікування. А отже, дистанція, особиста гігієна та маски є головною зброєю у боротьбі з COVID-19.

До вашої уваги соціальна реклама щодо профілактики захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену корона вірусом SARS-CoV-2, і можливих наслідків захворювання на неї. <<Детальніше>>

30.09.2020 | Ознаки для визначення регіону зі значним поширенням COVID-19

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/641-2020-п#n185) залежно від епідемічної ситуації в регіоні або районі чи місті обласного значення може бути встановлений рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

“Жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епідемічної небезпеки встановлюється на території регіону, в якому наявне значне поширення COVID-19. <<Детальніше>>

30.09.2020 | Президент підписав закон щодо зменшення строку оприлюднення проектів нормативно-правових актів і рішень органів місцевого самоврядування

news-imageПрезидент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» № 890-ІХ щодо зменшення строку оприлюднення проектів нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування», який Верховна Рада ухвалила 15 вересня 2020 року.

Документ спрямований на вдосконалення положень Закону України «Про доступ до публічної інформації» з метою оптимізації роботи органів представницької влади, надання суспільству якісної, оперативної інформації для забезпечення більш швидкої та ефективної реалізації прав та інтересів територіальних громад сіл, селищ і міст.  "детальніше"

30.09.2020 | Головне управління статистики інформує.

Про промислове виробництво

в Івано-Франківській області у січні–серпні 2020 року

 

Головне управління статистики інформує. У січні–серпні 2020р. індекс промислової продукції в області склав 91% (в Україні – 92,6%), що відповідає 17 місцю серед регіонів держави.

На підприємствах добувної промисловості та розроблення кар’єрів порівняно з січнем–серпнем 2019р. індекс промислової продукції становив 102,4%, переробної – 95,6%, з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 70,8%.  «детальніше»

30.09.2020 | Національний проект «Велике будівництво» дасть можливість у наступному році відновити і зберегти ряд об’єктів культурної спадщини на території області

news-imageПро підготовку закладів культури області до роботи в осінньо - зимовий період 2020-2021 рр. йшлося на колегії управління культури, національностей та релігій ОДА, яка відбулася 29 вересня за участі заступника голови обласної державної адміністрації Євгена Фербея.

Аналіз  підготовки  закладів  культури  до  роботи  в осінньо - зимовий період 2020-2021 рр. засвідчив, що на сьогоднішній день підготовка до опалювального періоду ведеться на належному рівні, незважаючи на складну ситуацію в країні у зв’язку із захворюванням на коронавірус.

На даний час на  виконання ремонтних робіт у закладах культури області в цьому році використано майже 15 млн. грн  «детальніше»

30.09.2020 | Щирі вітання з днем усиновлення!

В День святих Віри, Надії та Любові, а також їхньої матері Софії, відзначається День усиновлення в Україні. Щиро вітаю усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім'ї, найважливіше — щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов та душевне тепло. Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими і успішними діти. Хай щедрість та милосердя Ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем.

Батьківство - це велике щастя, і разом з тим велика жертовність. Це безмежне розуміння та бажання принести дитині трепетну мить радості. Родина, в якій є усиновлена дитина, – це родина назавжди.

Нехай прийняте Вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у Вашому житті. Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть вам у будівництві міцного, довголіття власної родини.

 

Голова районної державної адміністрації                             Василь Бровчук

 Голова районної ради                                                               Іван Шкіндюк

30.09.2020 | Шановні працівники бібліотек, фахівці бібліотечної справи!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Відзначення цього свята – це засвідчення глибокої поваги народу до своєї духовної спадщини, культури, освіти, науки. Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку – вічних пам’яток писемності, а її служителі – вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь.

Саме бібліотекарі допомагають читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу. Доносячи до людей увесь спектр різноманітних інформаційних потоків і державотворчих ідей, розкриваючи реальну картину світу, ви сприяєте всебічному розвитку особистості, вихованню кращих громадських якостей і патріотичної свідомості населення.

Тому бажаємо подальшого розвитку бібліотечної справи, нехай всі бібліотеки стануть запитуваними суспільством. А всім бібліотекарям бажаємо бути успішними і щасливими. Творчої наснаги вам, міцного здоров’я, натхнення, радості, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі!

 

 

 

Голова районної державної адміністрації                                   Василь Бровчук

Голова районної ради                                                                      Іван Шкіндюк

 

29.09.2020 | Монетизацією „пакунка малюка” мінсоцполітики надало батькам право самим вирішувати, як краще в інтересах дитини скористатися допомогою

news-image
Протягом місяця Міністерство соціальної політики реалізує пілотний проект з монетизації одноразової натуральної допомоги „пакунок малюка”.

Сім’ї новонароджених малюків позитивно сприймають проект монетизації, адже він дозволяє:

вибрати самостійно перелік товарів, які можна придбати, та робить його значно ширшим, ніж це передбачено для натуральної допомоги „пакунок малюка”;«детальніше»

29.09.2020 | 31 учасник АТО/ООС, які здобувають освіту, отримуватимуть стипендії голів ОДА та обласної ради


news-imageСьогодні заступник голови облдержадміністрації Євген Фербей та перший заступник голови обласної ради Василь Гладій провели засідання комісії з призначення стипендії голови ОДА та голови обласної ради учасникам АТО/ООС, які за кошти фізичних осіб здобувають вищу або фахову передвищу освіту у закладах державної та комунальної форм власності чи проходять навчання за програмою підготовки офіцерів запасу у закладах вищої освіти.

Комісія прийняла рішення про призначення стипендії 31 учаснику АТО/ООС, які навчаються у дев’ятьох закладах освіти. Стипендія буде виплачуватись щомісячно з вересня до червня у розмірі 1000 гривень за рахунок коштів обласного бюджету.


Анонси подій

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області