20 листопад 2019
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному веб-сайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
20.11.2019 | Про стратегію розвитку області на 2021-2027 роки в галузі екології йшлося на нараді в облдержадміністрації

news-imageСьогодні під керівництвом заступників голови обласної державної адміністрації Дмитра Романюка та Василя Івасика за участі керівників структурних підрозділів ОДА, науковців й представників громадських організацій відбулася нарада щодо розробки розділу в галузі екології як складової Стратегії розвитку Івано-Франківщини на 2021-2027 роки.

«Питання розробки Стратегії області на період 2021-2027 роки є одним із ключових пріоритетів для керівництва обласної державної адміністрації. Наразі ми проводимо систематичні галузеві зустрічі з метою врахування пропозицій експертів різних галузей для ефективного формування цього важливого документа», - наголосив, розпочинаючи нараду Дмитро Романюк.  «детальніше»

20.11.2019 | Запрацював новий онлайн-інструмент у рамках урядової програми «Доступні ліки»

news-imageВідтепер запрацював новий онлайн-інструмент у рамках урядової програми «Доступні ліки».

У зручному форматі можна знайти всі аптеки, що працюють за програмою «Доступні ліки», у радіусі 7 км від медичних закладів, у яких працюють сімейні лікарі, педіатри та терапевти.

Аптеки – за посиланням: http://texty.org.ua/d/2019/medical_reform/#/apteky

Для пацієнтів пошук потрібної аптеки стане максимально зручним і швидким.

Новий онлайн-інструмент стане в пригоді й місцевій владі та бізнесу – «білі плями» інфраструктури аптек у містах стануть більш видимими.

Інструмент створено Агенцією журналістики даних Texty.org.ua у співпраці з Національною службою здоров’я України і Міністерством цифрової трансформації за підтримки проекту USAID/UK aid TAPAS Project.

20.11.2019 | Оголошення

Запрошуємо громадськість району долучитися до заходів з нагоди Дня Гідності і Свободи, які відбудуться 21 листопада о 14.00 год. біля Стели Героїв Небесної Сотні ( смт Верховина).

Священнослужителями буде відправлено панахиду за полеглими Героями майдану та Героями, які віддали життя за незалежність України.
Також відбудеться громадське віче, яке буде наповнене декламуванням патріотичних віршів та патріотичними піснями. Запрошуємо жителів району вшанувати загиблих Героїв та захисників України, прийшовши із квітами та лампадками.

20.11.2019 | Головне управління статистики інформує:

Чисельність  наявного  населення  в області, за  оцінкою, на 1 вересня  2019р.  становила  1369,2 тис.  осіб, з  них  605,9 тис.  проживали у  міських  поселеннях, 763,3 тис. – у  сільській  місцевості. Упродовж січня–серпня 2019р. кількість жителів зменшилась на 4107 осіб. Зменшення чисельності населення відбулось за рахунок природного (на 4036 осіб)  та  міграційного  (на  71  особу)  скорочень.

Кількість  живонароджених  у  січні–серпні 2019р.  становила 8139 осіб, померлих – 12175 осіб проти 8547 та 11505 осіб відповідно у січні–серпні 2018р. Кількість померлих дітей у віці до одного року склала 55 осіб  проти  54 у відповідному періоді минулого року.

 

Зайнятість  та  безробіття

 

Середньооблікова кількість штатних працівників підприємств, установ, організацій (із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) у вересні 2019р. становила 183,2 тис. осіб. «детальніше»

20.11.2019 | "Чорна п’ятниця" дісталась України. Реклама про знижки

chern-patneytca-ukrЗвичай влаштовувати Чорну п'ятницю з'явився в 1966 році у США. Згодом багато країн перейняли традицію американців.

З недавнього часу традиція влаштовувати Чорну п'ятницю перекочувала і до України. Але, якщо в США Чорна п'ятниця дійсно є моментом, коли можна купити безліч потрібних речей із суттєвою знижкою, то в Україні, на жаль, це поки не так.

Вже безліч реклам розповсюджується про неймовірні знижки на Чорну п'ятницю. То, як у день знижок не витратити у магазинах забагато й не купити щось зайве? «детальніше»

20.11.2019 | Відбулася нарада

Керівник апарату районної державної адміністрації Василь Бровчук  провів нараду  з питань відзначення у районі Дня Гідності та Свободи  та організації жалобних заходів до річниці Голодомору. Участь у нараді взяли відповідальні керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та районної ради.

Були  обговорені організаційні питання заходу. Зараз триває активна підготовка та робота над сценарієм дійства.

Зазначимо, що заходи відбудуться у смт Верховина біля стели Героїв Небесної Сотні у четвер, 21 листопада. Початок – о 14:00 год.

 Також на нараді обговорили організаційні питання стосовно проведення пам’ятного віче, яке відбудеться  23 листопада о 15:00 годині.  «детальніше»

20.11.2019 | За користування природними ресурсами прикарпатські платники податків сплатили майже 1886 млн грн рентної плати

news-imageПротягом січня-жовтня 2019 року до зведеного бюджету від платників податків Прикарпаття надійшло 1886 млн грн рентної плати. Зокрема, до державного бюджету надійшло 1742,7 млн грн, до місцевих – 143,3 млн гривень.

Із загальної суми надходжень рентних платежів – 1813,4 млн грн склали надходження рентної плати за користування надрами. Вагому частку цих надходжень склали плата за користування надрами для видобування нафти – 1136 млн грн та плата за користування надрами для видобування природного газу – 639 млн гривень.

Найбільші суми рентної плати за користування надрами сплатили платники Долинського району – 606,6 млн грн, Надвірнянського та Рожнятівського районів – 457,4 та 258,6 мільйона гривень.

Крім того, платники податків перерахували до зведеного бюджету 50,9 млн грн рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів та 21,6 млн грн рентної плата за спеціальне використання води.

20.11.2019 | Президент підписав закон щодо заборони суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпат

news-image
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо заборони суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпатського регіону» № 249-ІХ, ухвалений Верховною Радою 30 жовтня 2019 року.

Закон вдосконалює систему охорони ялицево-букових лісів на гірських схилах Карпатського регіону від суцільного вирубування.

Згідно пояснювальної записки, у 2000 році був прийнятий закон, який вводив мораторій на 10 років на проведення суцільних рубок головного користування в ялицево-букових деревостанах на стрімких схилах в Карпатському регіоні. У 2011 році цей мораторій перестав діяти, і відповідно, знову з’явилася можливість проводити суцільні рубки ялицево-букових лісів на стрімких гірських схилах.  «детальніше»

19.11.2019 | Уряд переводить низку бюрократичних процедур у цифровий формат


news-imageУряд продовжує «оцифровувати» бюрократичні процедури та документи.

Онлайн можна буде також відновити втрачені або викрадені посвідчення водія за допомогою онлайн-процедури. Вже незабаром їх можна буде замовити через електронний кабінет водія або через Єдиний державний портал адміністративних послуг. Нові правила наразі стосуються посвідчень нового зразка, що видані після 1 січня 2013 року.

Уряд також схвалив проект закону, який спростить отримання безоплатної адвокатської допомоги для малозабезпечених громадян. По неї можна буде звертатися без довідки про доходи. Отримання цієї довідки займає багато часу і вимагає від людей значних зусиль. Проект закону буде невдовзі переданий до Верховної Ради.«детальніше»

19.11.2019 | Компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги: умови призначення і виплати


news-imageНепрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами), відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 29.04.2004 року № 558 призначається щомісячна компенсаційна виплата.

Для призначення цього виду компенсацій необхідно звернутись до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення з такими документами:

·                заявапро згоду надавати соціальні послуги;

·                паспорт, що посвідчує особу;

·                висновок лікарсько-консультативної комісії медичної установи про те, що стан здоров’я людини дозволяє постійно надавати соціальні послуги;

·                копія трудової книжки, а у разі відсутності трудової книжки – письмове повідомлення із зазначенням інформації про відсутність трудової книжки, останнього місця роботи.«детальніше»


Анонси подій

 

 

 http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/baner.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

banner

В управлінні соціального захисту населення

 Верховинської районної державної адміністрації

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області