3 Серпень 2021
Пошук
Розширений пошук

Реєстрація

Логін
Пароль
Увійти
Реєстрація
Урядові сайти

 

 Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uk_4.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/uryad_portal.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/files/buners/verhovna_rada.jpg

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/nadu.gif

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/banerrajrada2.jpg

 

Описание: http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/galytska/ua/active_poll/anti.gif

Описание: http://www.if.gov.ua/images/drv.jpg

Описание: http://www.if.gov.ua/images/dpa.gif

 


 

 

 

 

 

 

 

.


Головна сторінка

Шановні відвідувачі сайту!

 

Раді вітати Вас на офіційному вебсайті Верховинської районної державної адміністрації!

На даному сайті Ви зможете дізнатись про основні соціально-економічні та суспільно-політичні події в житті району, ознайомитися з інформацією про діяльність районної державної адміністрації.

 

 Новини
3.08.2021 | Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Сьогодні, 3 серпня, голова районної державної адміністрації Василь Бровчук провів засідання колегії райдержадміністрації. У роботі колегії також взяв участь голова районної ради Юрій Філипчук. Під час засідання члени колегії та запрошені розглянули наступні питання:

-  про підсумки виконання бюджету району за перше півріччя 2021 року;

         -   про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за перше півріччя 2021 року ;

     Також  заслухали інформацію про стан підготовки до святкування  30-річниці  Дня Незалежності України.

 В ході колегії директор КНП "Верховинський ЦПМСД" Світлана  Шкіряк  надала Інформацію про хід виконання окремого доручення голови облдержадміністрації від 02.06.2021 року №14/0/10-21/01-129 щодо проведення в районі вакцинальної кампанії проти гострої респіраторної хвороби COVID – 19. "детальніше"

3.08.2021 | МКІП створило Цифрову мапу подій до Дня Незалежності України

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/verhovynska/ua/113886/image001.gifНа Всеукраїнському форумі «Україна 30» під час презентації заходів до Дня Незалежності України міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко розповів про мистецькі заходи, визначні проєкти для України, а також презентував Цифрову

 мапу подій.

Цифрова мапа подій – це національна єдина платформа, що висвітлюватиме події, які присвячені 30-й річниці незалежності. Проєкт охоплює всі області України. МКІП спільно з Обласними державними адміністраціями проведе понад 300 заходів в рамках святкування та відзначення Незалежності України. На Цифровій мапі кожна область має свою унікальну квітку-символ.«детальніше»

3.08.2021 | Напередодні 30-ї річниці незалежності Україна отримає від МВФ понад 2,7 мільярда доларів

Після телефонної розмови Президента Володимира Зеленського з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою, яка відбулася минулого тижня, Україна отримає від МВФ понад 2,7 млрд дол. США безоплатно та без жодних додаткових умов.

Відповідне рішення ухвалила Рада керівників МВФ за пропозицією Крісталіни Георгієвої задля допомоги у відновленні світової економіки, яка постраждала внаслідок пандемії коронавірусу. Всього між країнами буде розподілено спеціальні права запозичення (СПЗ) на суму 650 млрд дол. США.

2.08.2021 | Світлана Онищук ознайомилася із роботою центру вакцинації від COVID-19 в Івано-Франківському коледжі фізичного виховання

У неділю, 1 серпня, голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук та директор департаменту охорони здоров’я ОДА Ігор Дмитренко відвідали центр масової вакцинації населення від COVID-19, який функціонує на базі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання (вул. Мазепи, 142 А).

«Керівництво обласної державної адміністрації, керівники департаменту охорони здоров’я ОДА та медичних закладів області постійно дбають про те, щоб жителі Прикарпаття могли вільно отримати щеплення якісними й ефективними вакцинами і в такий спосіб вберегти себе та своїх близьких від коронавірусної інфекції», – зазначила керівниця області Світлана Онищук.

Додамо, що у центрі в неділю працювали дві мобільні бригади, імунізацію проводили вакцинами CoronaVac, Moderna та AstraZeneca.

2.08.2021 | Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє

 

231-ілюстрація-огіркиОгірки з перевищеним вмістом нітратів використали в якості добрива

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє про подальші проведені заходи щодо невідповідної продукції – огірків з перевищеним вмістом нітратів, які  експортувались з Молдови.

Так 28 липня 2021 року проведено позаплановий захід державного контролю на ТОВ «Консервний завод «Консерваторія» (Івано-Франківська область, м. Коломия, вул.  Січинського, 53), який був отримувачем свіжих огірків з республіки Молдова.

В ході роботи перевірено виконання розпорядження Головного державного інспектора в Івано-Франківській області про припинення обігу невідповідної продукції та підтверджено, що змінено її цільове призначення:  використання в якості органічних добрив  (огірки свіжі в кількості  21 200 кг  вивезено  на поля ТОВ «Консерваторія–Агро» с. Сопів Коломийського району).  «детальніше»

30.07.2021 | Які вимоги до дитячого харчування ставить прийнятий за основу законопроект

230-ілюстрація-дитяче харчуванняВерховною Радою на останній сесії прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства України у сфері дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС».

Проект Закону зареєстровано за №4554.

Метою законопроекту є приведення законодавства України у сфері виробництва та обігу дитячого харчування до вимог законодавства ЄС.

Держава бере на себе обов’язок забезпечувати дітей віком до трьох років дитячим харчуванням, що відповідає вимогам законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів.

Тут варто зазначити, що згадка про контроль за виконанням санітарно-гігієнічних та інших нормативних вимог щодо продуктів дитячого харчування, покладений на органи державної санітарно-епідеміологічної служби, із Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я» виключається.

При цьому рекламу дитячих сумішей початкових та дитячих сумішей для подальшого годування заборонять.  «детальніше»

30.07.2021 | Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації інформує

За інформацією Міністерства у справах ветеранів України 24 серпня 2021 року у місті Києві вперше відбудеться фестиваль «Пульс Гідності».

Фестиваль об’єднує в історичному центрі міста, на Володимирській гірці, багато унікальних локацій і майданчиків, які продемонструють громаді та гостях столиці успішні здобутки захисників і захисниць України, а також залучить відомих гостей, громадських активістів, музикантів, спортсменів, лідерів ветеранського розвитку, мешканців і гостей Києва.

Одна з ключових локацій заходу – ярмарок ветеранського підприємництва «Створено Захисниками». Для Міністерства, партнерських об’єднань важливо, щоб кожна область мала можливість гідно представити на заході продукцію і послуги наших захисників, підтримати їх в розвитку власної справи, а також розказати про власні здобутки на головному святі країни.

Запрошуємо всіх зацікавлених ветеранів-підприємців району до участі у фестивалі. Для більш детальної інформації щодо умов проведення фестивалю просимо звертатися до департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації за адресою: 78700, м.Івано-Франківськ, вул. Леся Курбаса, 2, тел./0342/75-24-67.

 

 

Управління соціального захисту населення

районної державної адміністрації

30.07.2021 | У 2020 році значно збільшилось покриття Прикарпаття багатоканальним телемовленням

news-imageЯк зазначається у річному звіті представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Івано-Франківській області, в грудні 2020 року розпочалася трансляція 8-ми програм у мультиплексі MX-1 в містах Калуш, Яремче, с-щі Верховина та с. Річка Косівського району.

Після початку впровадження багатоканального телевізійного мовлення у зазначених вище населених пунктах територія покриття Івано-Франківської області цифровим сигналом значно збільшилась і становить близько 60%. Це вирішило проблему так званих «білих плям» Прикарпаття, куди раніше цифровий сигнал не досягав і покриття області було ледь 30%.  «детальніше»

30.07.2021 | Юрій Драганчук: Старт нової програми «Доступна іпотека» має бути швидким, ефективними і без додаткових бюджетних видатків на першому етапі

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/dolynska/ua/112294/image001.jpgНещодавно  Урядом оприлюднено доопрацьовану постанову від 27.01.2021 №63 «Деякі питання здешевлення вартості іпотечних кредитів», якою передбачено запуск нової іпотечної програми під 7% річних, ініційованої Президентом України.

Рішенням Уряду, зокрема, затверджено Порядок здешевлення вартості іпотечних кредитів, розроблений Мінфіном.

«При розробці проекту постанови Мінфін ставив за мету, щоб «Доступна іпотека» надала можливість людям з відносно невисоким рівнем доходу отримувати житло в кредит з частковою компенсацію відсотків державою», – розповів заступник Міністра фінансів України з питань європейської інтеграції Юрій Драганчук у своїй колонці для інтернет-видання«Сьогодні»  «детальніше»

30.07.2021 | Світлана Онищук взяла участь у Конгресі місцевих та регіональних влад під керівництвом Президента України

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/verhovynska/ua/113870/image001.gif http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/verhovynska/ua/113870/image001.gif http://ww2.if.gov.ua/data/upload/news/verhovynska/ua/113870/image001.gifЗа участю Президента України Володимира Зеленського в межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Децентралізація» відбулося спільне засідання президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Главі держави та Національній раді реформ.

«У нас було два конструктивних, корисних засідання (Конгресу. – Ред.) у Дніпрі й Хмельницькому. І ми там порушували дуже багато важливих, але, на жаль, поки що проблемних питань. Сьогодні я дуже хотів би, щоб ми почули про розв'язання тих питань, які ми детально обговорювали, або про процеси вирішення, які вже йдуть до фіналізації», – сказав Глава держави, розпочинаючи засідання.  "детальніше"


Анонси подій

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/19242/screenshot_1.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/content/verhovynska/ua/right1/images.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/61.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/ncov2021.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/covid.jpg

 

 7_IF_300x150.png

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/24.03.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/cskmcmr.jpg

 1547_370_190-1.jpg

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/unnamed.png

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/screenshot9.png

 

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/images.jpg

http://ww2.if.gov.ua/data/upload/publication/verhovynska/ua/52543/3b5e29c12afeb8d6849d1378cd32905c.jpg

Презентація Верховинського району. Presentation of Verkhovyna district

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Важливо!

 

Реформа

 

Захистимо Україну разом!

 

 

Для громадськості!

 

 

 

 

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/energoef.jpg

 

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/fond2.jpg

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/teplo1.gif

 

http://ww2.gov.if.ua/data/upload/public_embed/verhovynska/ua/1676/banner.jpg

 

 

 

 

 

Статистика
Статистика
.
Статистика

Прогноз погоди

Погода в Україні

ЛічильникРозробник: ЗАТ "Софтлайн" © Веб-портал органів державної влади та органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області